Jdi na obsah Jdi na menu
 


Březen na Pražské MŠ

Dobrý den,

zdravím Vás všechny v novém téměř jarním měsíci.

Týden je již za námi, doufáme že jsou za námi i nepříjemné chřipky, které letos položily kromě hromady dětí i několik našich pedagogů a provozních zaměstnanců.

Co nás čeká v tomto měsíci?

- budeme pokračovat v sériích odborných setkání pro rodiče a to již v úterý 10.3.2020. V 15,30 hodin k nám do třídy motýlků přijde besedovat s Vámi rodiči školní psycholog a pedagog ze Základní školy Václavské náměstí (odl.prac. Jubilejní park). Tito odborníci jistě zodpoví spoustu otázek Vás rodičů, jak by měly být děti připraveny do Základních škol.

- třetí odborná beseda proběhne v úterý 24.3.2020 od 16,00 hodin ve třídě ježečků. Besedovat budeme na téma " výchovné vlivy". Jistě i zde se dozvíte spoustu zajímavých informací a návodů, jak úspěšně zvládat výchovu svých dětí

- ve čtvrtek dopoledne 12.3.2020 k nám do školky přijede Krejčík Honza se svým vystoupením - vystoupení bude pro všechny děti naší MŠ, Bude financované z prostředků Spolku rodičů.

- v tomto měsíci půjdou nejstarší děti na návštěvu do základní školy Pražská - navštívíme naše absolventy a kamarády v prvních třídách, podíváme se, co se už všechno naučili, jak umí číst a psát. Společně si zazpíváme nebo zahrajeme nějakou hru. 

Tuto návštěvu mají za sebou školáci ze tříd čmeláčků, motýlků, ježečků a včeliček. Byly jsme se podívat za kamarády na ZŠ Slovenská. V těchto prostorách jsou přechodně žáci ze ZŠ Jubilejní park. Bylo to velmi milé setkání s dětmi, které loni ještě navštěvovaly naši mateřskou školu.

Koncem března budeme připravovat jarní posezení s Vámi rodiči spojené s tvořením a krátkým vystoupením dětí. Termíny Vám včas sdělíme. Už teď se na Vás těšíme.

 

Pro tuto chvíli je to vše.

Mějte krásné dny

Zachová M.